Poszukiwany mieszkaniec Topoli Małej został znaleziony martwy

1
Fot. fanpage Szukamy i Ratujemy
Zakończyły się poszukiwania mieszkańca Topoli Małej, którego służby poszukiwały od trzech dni. W sobotę rano wznowiono starania o odnalezienie mężczyzny. "O godz. 13.09 grupa terenowa odnalazła ciało zaginionej osoby" - poinformowali członkowie zespołu Szukamy i Ratujemy z Ostrowa Wielkopolskiego.

Trwające kilka dni poszukiwania 72-letniego mieszkańca Toboli Małej zakończyły się tragiczną wiadomością. Znaleziono ciało mężczyzny. Jak informują przedstawiciele grupy Szukamy i Ratujemy, odkrycia dokonano w sobotę o godz. 13.09.

Poszukiwania rozpoczęły się w lesie pomiędzy Świecą a Hutą. Zaangażowano policjantów, strażaków, ratowników SiR, teren podzielono na sektory, aby sprawniej można było przeczesywać teren i odnaleźć mężczyznę żywego. Przeszukano ponad 300 hektarów z lądu i powietrza. Niestety, mieszkaniec Topoli Małej został odnaleziony martwy.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Okres grzybobrania powoli się kończy lecz na przyszły rok należy bardziej uważać nasze lasy są łatwe lecz ludzie starsi w mgliste pochmurne dni mogą się zagubić dlatego warto posłużyć się kompasem wówczas łatwiej trafimy do zaparkowanego samochodu czy wyjscia z lasu.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick