Posterunek w Zdunach ponownie otwarty. W Krotoszynie zakażonych jest 25 policjantów

0
Posterunek Policji w Zdunach został ponownie otwarty. Zakażenie koronawirusem wykryto u jednego z funkcjonariuszy. Testy pozostałych mundurowych dały wyniki negatywny. Policjanci mogli wrócić do swoich obowiązków. Wciąż zamknięta pozostaje Komenda Powiatowa Policji w Krotoszynie. Tam zakażonych jest aż 25 policjantów i dwie osoby cywilne.

Posterunek Policji w Zdunach został zamknięty 6 kwietnia po tym, jak u jednego z funkcjonariuszy wykryto zakażenie koronawirusem. Od pozostałych policjantów zostały wtedy pobrane próbki do badań i dały one wynik negatywny, a zdrowi mundurowi mogli wrócić do pracy.

CZYTAJ: Szpital w Krotoszynie wciąż zamknięty. Kiedy wszystko wróci do normy?

Wciąż pozostaje zamknięta Komenda Powiatowa Policji w Krotoszynie. Tam koronawirusa wykryto u 25 policjantów i 2 pracowników cywilnych. Policja Wojewódzka informuje, że wszyscy szybko dochodzą do zdrowia. – Powoli wszystko wraca do normy, a policjanci zdrowieją. Komenda niedługo będzie wracać do pracy – powiedział Andrzej Borowiak, oficer prasowy KWP w Poznaniu.

Od 5 kwietnia, czyli dnia zamknięcia komendy, obowiązki patrolowania tego powiatu przejęła Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Swoją pomoc wysłała także Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick