Poseł Szłapka na rynku w Ostrowie

0
Adam Szłapka, poseł Nowoczesnej w ramach swojego dyżuru poselskiego odwiedził dziś Ostrów Wielkopolski. Razem ze swoimi koleżankami i kolegami z miejscowego koła sympatyków tej partii na rynku rozmawiał z mieszkańcami i promował klub. Poseł Szłapka nie stroni od bezpośrednich spotkań z potencjalnymi wyborcami, ale zdarzają się też pod jego adresem głosy krytyki – przyznał przed naszą kamerą.

Dyżury poselskie i spotkania z wyborcami do rzadkości nie należą. Rzadko się jednak zdarza, aby politycy wychodzili ze swoich biur na spotkania twarzą twarz.

Poseł Adam Szłapka, poseł Nowoczesnej przez prawie 2 godziny rozmawiał dziś z mieszkańcami Ostrowa, promując przy okazji partię kierowaną przez Ryszarda Petru.

W spotkaniu na rynku udział wzięli także ostrowscy sympatycy Nowoczesnej, którzy przygotowują się do wyborów samorządowych, te już za 12 miesięcy.

O czym ostrowianie rozmawiali z młodym posłem Nowoczesnej?

Poseł Szłapka w wyborach parlamentarnych w 2015 roku kandydował do Sejmu w okręgu kaliskim z pierwszego miejsca na liście Nowoczesnej, zasiada w składzie Komisji Spraw Zagranicznych oraz Komisji do Spraw Służb Specjalnych.

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick