Zderzenie dwóch osobówek na DK11 [ZDJĘCIA]

0
Fot. PSP Kępno
Jedna osoba trafiła do szpitala, a DK11 przez ok. dwie godziny była zablokowana. To bilans wypadku, do którego doszło we wtorek przed godz. 6.00 na wysokości Opatowa (powiat kępiński). Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych na DK11, do którego doszło tuż przed godz. 6.00, jedna osoba została poszkodowana i wymagała hospitalizacji. – Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego po przebadaniu uczestników zdarzenia podjął decyzję o konieczności transportu jednej osoby do szpitala w Kępnie – informuje portal wlkp24.info mł. kpt. Jakub Sobczak z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie.

CZYTAJ TEŻ: Zostali wezwani do pożaru. Na miejscu znaleźli nieprzytomnego mężczyznę, który mimo reanimacji zmarł

W wyniku zderzenia DK11 była całkowicie zablokowana. – Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy uczestnikom zdarzenia, odłączeniu źródła zasilania w uszkodzonych pojazdach oraz ograniczeniu wycieku z nich płynów eksploatacyjnych – dodaje.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do straży o godz. 5.55. Na miejsce skierowano 4 zastępy. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick