Policjant pobity w Kaliszu: „To mundurowy KPP w Ostrowie”

2
W ubiegły weekend doszło do ciężkiego pobicia policjanta, który będąc pod służbie przebywał w jednym z lokali w centrum Kalisza. Mężczyznę rozpoznało trzech napastników w wieku od 25 do 30 lat. Ostrowski policjant z ciężkim urazem twarzy trafił na Oddział Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Kaliszu.

Policja prowadzi czynności w tej sprawie. – Do pobicia doszło w niedzielę około godziny 4.00 nad ranem. Mężczyzna był po służbie i przebywał w jednym z lokali w centrum Kalisza. To funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Zatrzymanych zostało trzech mężczyzn w wieku 25, 27 i 30 lat. Zostaną oni przesłuchani – informuje mł. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Pobity policjant trafił do kaliskiego szpitala. – Jego stan jest dobry, niezagrażający życiu. Ma uraz twarzoczaszki i kwalifikuje się do zabiegu operacyjnego. Przebywa na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej – poinformował Paweł Gawroński, rzecznik prasowy kaliskiego szpitala.

Jak udało się nam dowiedzieć, pobity funkcjonariusz jest na służbie od 2011 roku i pełni służbę na komisariacie w Nowych Skalmierzycach.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Ciekawe czy ten policjant był trzezwy. Może to on sprowokował bójkę bo myślał że dużo może bo przecież to policjant, i może wypity a pewnie tak skoro z pabu wychodzil, to znaczy że pijany w pracy był skoro niby policjant jest 24h w pracy

  2. Ciekawe czy ten policjant był trzezwy. Może to on sprowokował bójkę bo myślał że dużo może bo przecież to policjant, i może wypity a pewnie tak skoro z pabu wychodzil, to znaczy że pijany w pracy był skoro niby policjant jest 24h w pracy nie wiadomo tego. Trzeba czekać na zeznania.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick