Policja apeluje o pomoc. 39-latek od stycznia nie daje znaku życia

0
Fot. KMP Kalisz
Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniu 39-letniego pana Bartłomieja, który ostatni raz był widziany w Kaliszu, a ostatni kontakt z rodziną nawiązał 24 stycznia. Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje mogące pomóc w jego odnalezieniu, proszony jest o kontakt telefoniczny: 47 77 55 193 lub 47 77 55 370.

Jak informuje kaliscy funkcjonariusze, trwają poszukiwania Bartłomieja Kamińskiego. 39-latek ostatni raz był widziany w Kaliszu. Wszystkich, którzy mają informację na temat miejsca pobytu zaginionego prosimy o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu” – apelują.

Mężczyzna ostatni raz kontaktował się z rodziną 24 stycznia. Wówczas mieszkał w wynajętym pokoju na terenie osiedla Zagorzynek w Kaliszu. Jak informują policjanci, od tamtej pory nie wrócił do mieszkania, ani nie kontaktował się z bliskimi.

Poszukiwany 39-latek ma 180 cm wzrostu, ciemne, krótkie włosy, szczupłą budowę ciała.

„Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami prowadzącymi sprawę pod numerami telefonów: 47 77 55 193 lub 47 77 55 370” – czytamy w komunikacie zamieszczonym na stronie KMP w Kaliszu.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: miroslaw.balcer@po.policja.gov.pl

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick