Półfinał konkursu Wielkopolska Miss i Wielkopolski Miss Nastolatek 2017 [FOTO]

0

Już w najbliższą sobotę w Poznaniu odbędzie się półfinał konkursu Wielkopolska Miss i Wielkopolski Miss Nastolatek 2017. Jest to jedyny i najbardziej prestiżowy konkurs piękności w naszym województwie. Spośród 108 kandydatek jury tego wieczoru wyłoni 30 finalistek ubiegających się o tytuł najpiękniejszej. 

– Jakie są nasze półfinalistki? Nie tylko atrakcyjne, ale również wykształcone, przebojowe, znające języki obce i mające ciekawe pasje. Marzą o koronie, sławie i sukcesie! Z takich DZIEWCZYN Wielkopolska może być dumna! Czy któraś z nich zostanie najpiękniejszą Polką, a może będzie reprezentować nasz kraj na międzynarodowych konkursach? Czas pokaże – pisze w komunikacie organizator wyborów.

Gala finałowa konkursu Wielkopolska Miss, Wielkopolska Miss Nastolatek oraz Wielkopolski Mister 2017 odbędzie się 20 maja 2017 roku w sali Konferencyjno – Koncertowej im. Profesora Jerzego Rubińskiego, Wydziału Pedagogiczno – Artystycznego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Kaliszu.

Nagrodami głównymi podczas tegorocznej edycji konkurs są: – samochód osobowy – skuter miejski – wyjazd na festiwal filmowy do Cannes – wyjazd na 90. jubileuszową galę rozdania nagród filmowych OSCARY 2018.

UWAGA! 

Prezentowane zdjęcia nie są własnością portalu wlkp24.info zoastały nam przesłane przez organizatora wyborów miss.

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick