Polak z Ukraińcem. Pijani i pod wpływem narkotyków

1
Funkcjonariusze z Ostrzeszowa zatrzymali do dyspozycji prokuratora obywateli Ukrainy, którzy posiadali środki ustawowo zabronione w postaci marihuany i amfetaminy.

W minioną sobotę około godziny 23:40 w miejscowości Kobyla Góra, policjancji z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie, zatrzymali do kontroli pojazd, w którym ujawnili środki ustawowo zabronione w postaci marihuany i amfetaminy.

W pojeździe znajdowali się 23-letni oraz 17-letni mieszkańcy Zmyślonej Ligockiej, którzy znajdowali się w stanie nietrzeźwości tj. 0,67 i 1,04 mg/l oraz 19-letni obywatel Ukrainy, znajdujący się pod wpływem działania środka psychotropowego (pozytywny wynik testu na amfetaminę).  W związku mężczyzn zatrzymano i osadzono w PDOZ Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie oraz Kępnie.

W toku prowadzonego postępowania 19-latkowi przedstawiono zarzut posiadania 1 grama amfetaminy oraz ustalono dane kolejnej osoby podejrzewanej o posiadanie środków zabronionych, która również została zatrzymana do dyspozycji prokuratora. 26-letni obywatel Ukrainy, usłyszał zarzut udzielenia 19-latkowi 1 grama amfetaminy oraz posiadania 5 gram amfetanimy i 1 grama marihuany.

źródło: KPP Ostrzeszów, fot. policja.pl

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Panie Parysek, przeczytaj Pan uważnie swój tekst i popraw go !!! Redaktorzy Proartu – co się z Wami dzieje, czytajcie to napiszecie przed opublikowaniem tekstu !!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick