Poszkodowana rodzina z Wielowsi prosi o pomoc!

2
Wybuch gazu przed świętami Bożego Narodzenia zmienił ich codzienne życie. Dwupiętrowy dom został tak poważnie uszkodzony, że według nadzoru budowlanego cały nadaje się do rozbiórki. Sześcioosobowa rodzina prosi o wsparcie. W tym przypadku będzie to każda, nawet najdrobniejsza kwota lub materiały budowlane. Pokrzywdzeni organizują zbiórkę pieniędzy w internecie.

Do wybuchu gazu doszło 11 grudnia 2017 roku. W efekcie całego zdarzenia dach nad głową straciła sześcioosobowa rodzina. W jednorodzinnym domu w Wielowsi mieszkało małżeństwo z dwójką dzieci wraz z mamą i babcią. Dziś pozostali bez dachu nad głową. Dzięki portalowi zrzutka.pl organizują zbiórkę pieniędzy na odbudowanie domu.

Żeby pomóc wystarczy wejść w powyższy adres i wybrać kwotę wsparcia. Dalej już poprowadzi nas witryna internetowa. Rodzina prosi także o udostępniania adresu zrzutki w internecie https://zrzutka.pl/dmnd7v

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Ten komentarz od xcxcx jest beznadziejny.Jak by ktoś znalazł się w takiej sytuacji to sam by wtedy wiedział jak to jest stracić dach nad głową, a ubezpieczalnie wypłacają jak najmniej bo czepiają się wszystkiego.Ta rodzina na pewno chce jak najszybciej wrócić na swoje i stara się jak może. Ktoś tu jest bardzo wymądrzały i niepomocny bo nie dotyczy to jego.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick