“Pokochaj” czyli III Forum Kobiet w Ostrowie

3
Każda z nich wykonuje inny zawód, każda ma inne pasje i zainteresowania. Dziś połączyło ich jedno - wspólna idea, integracja i potrzeba rozmowy o sprawach ważnych dla każdej z pań. Trwa III Forum Kobiet w Ostrowie.

“Dziś mówimy o naturalnym poczuciu własnej wartości, pokochaniu siebie, własnej seksualności i akceptacji swojego ciała. Stąd liczne wykłady, panel dyskusyjny, spotkanie z psychologiem, stylistką i seksuologiem. Naszym celem od samego początku jest integracja kobiet, mieszkanek Ostrowa w każdym wieku” – mówi Marta Libudzic z Fundacji Przyjazny Ostrów.

“Zapewniam, że nie jesteśmy organizacją feministyczną, na nasze spotkania zapraszamy również odważnych mężczyzn” – dodaje.
Imprezie towarzyszy część artystyczna w postaci pokazów mody, recitalu i promocji ostrowskich, lokalnych, aktywnych i utalentowanych kobiet. Forum Kobiet organizowane jest od trzech lat z inicjatywy prezydent miasta Ostrowa Wlkp. Beaty Klimek.
redaktor wlkp24.info
anna.grzesiak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

    • 5
      2

      Posiedziały, pogadały, obejrzały coś tam coś tam zjadły ciasteczka, wypiły kawę wszystko za niemałe pieniądze z miasta, czyli od nas.

    • Trzeba było przyjść i posłuchać ; -) . Super forum. Atmosfera rewelacyjna. Takie spotkania są potrzebne. Mnóstwo pozytywnych emocji.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick