Podwójne bilety na Polski Teatr Tańca zgarnięte!

0
materiały organizatora
Już w niedzielę 3 listopada o godz. 18.00 wszyscy fani tańca będą mogli obejrzeć na własne oczy „Polski Teatr Tańca. 45.”. Będzie to pełnometrażowa premiera Polskiego Teatru Tańca wieńcząca 45. sezon artystyczny zespołu założonego przez Conrada Drzewieckiego w 1973 roku. Ogłosiliśmy konkurs, w którym do wygrania były dwie, podwójne wejściówki właśnie na tę premierę.

Co należało zrobić? Wysłać do nas wiadomość i kreatywnie odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego lubisz brać udział w wydarzeniach organizowanych w Ostrowskim Centrum Kultury”?

Jedną z dwóch podwójnych wejściówek otrzymuje Anna Filipiak. A oto jej odpowiedź:

Lubię brać udział w wydarzeniach organizowanych w Ostrowskim Centrum Kultury, ponieważ generalnie lubię brać udział w wydarzeniach kulturalnych i rozrywkowych organizowanych blisko miejsca zamieszkania. To wielkie szczęście, że można tak łatwo spełniać swoje marzenia o wyjściu na koncert, występ kabaretu czy przedstawienie teatralne bez konieczności organizowania dalekich, czasochłonnych i drogich wyjazdów.
Dzięki lokalnym ośrodkom kultury mamy to wszystko dostępne na miejscu.
W Ostrowskim Centrum Kultury miałam już okazję fantastycznie bawić się na Noworocznych Koncertach Muzyki Klasycznej, na przedstawieniach „Klimakterium”, „Dwie połówki pomarańczy” oraz „Basia sama w domu”, a także na przepięknym spektaklu baletowym „Dziadek do orzechów”.
Różnorodny repertuar, przystępne ceny, ale i wygodne fotele – wszystko to sprawia, że chętnie wracam do OCK, by spędzić tam miło i wartościowo czas wolny.

Mamy jednak dla Was jeszcze jeden, podwójny zestaw. Osoba, która jako pierwsza wyśle maila z odpowiedzią na pytanie konkursowe i będzie w stanie odebrać bilety do czwartku (31.10) do godziny 16.00, otrzyma je od nas w redakcji przy ulicy Wolności 19 w Ostrowie Wielkopolskim.

AKTUALIZACJA 10.45

Drugą wejściówkę otrzymuje Izabela Kapitańczyk: Lubię brać udział w tych wydarzeniach  ponieważ, Ostrowskie Centrum Kultury proponuje szeroką gamę wydarzeń kulturalnych na bardzo wysokim poziomie. Zaspakaja różne gusty  i  grupy wiekowe. Nie trzeba jechać do Poznania czy Wrocławia żeby podelektować się kulturą przez duże „K”.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick