„I tak nie podam ręki naszym parlamentarzystom. Łamali konstytucję”

18
Prezydent Andrzej Duda zawetuje dwie z trzech ustaw przyjętych przez Sejm - ustawę o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa. Prezydent ogłosił swoją decyzję kilkanaście minut temu. Weto prezydenta to po części zwycięstwo protestujących od kilku dni pod sądami w całej Polsce. O komentarz do tej sprawy poprosiliśmy Andrzeja Kornaszewskiego, miejskiego radnego Platformy Obywatelskiej.
redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

18 KOMENTARZE

 1. Co za buta i obłuda do tego jakie wysokie ego !!! KOD + PO do tego jeszcze wzór cnót wszelakich N i mówi to pedagog działacz Solidarności, ile lat trzeba przeżyć aby zobaczyć kto jest kto

 2. Mam dość Ostrowa – dużych chłopców i duzych dziewczynek. nie podawają sobie ręki, wyrzucają zfacebooka, nie odzywają się do siebie, obgaują, przepraszają, zabierają zabawki, potem idą z zabawkami do inncyh klubów, potem się godzą, podają sobie rękę, bo przecież co było minęło, potem tworzą nowe grupy zabawowe i tak w kółko…
  Zgoda buduje niezgoda rujnuje – tak mówiła moja babcia, ale nie o zgodę chodzi, tylko o to, czyje będzie na wierzchu…

 3. Ten Kornaszewski, to musi być jakaś wysoka figura skoro odgraża się posłowi i senatorowi niepodawaniem ręki. Tylko tyle czy dla parlamentarzysty i senatora, to jest strata, czy zysk?

  • Znam obu parlamentarzystów o których mowi nieporadny radny i z prwnoscia to dla nich ZYSK!!!

 4. Panie Kornaszewski. W życiu jest tak, że osoba ważniejsza pierwsza podaję rękę osobie mniej ważnej. Czyżby pan jako radny miejski czuł się ważniejszy niż senator albo poseł.

 5. Psie głosy idą pod niebiosy. Ani jeden komentator nie zwrócił uwagi na sedno sprawy- parlamentarzyści złamali konstytucję, najważniejszy akt prawny w naszym kraju. Stwierdził to nawet ich prezydent wetując ustawę o SN. A tu wszyscy koncentrują się na jednym człowieku, który śmiał to powiedzieć głośno.

  • Zgodne z konstytucją to był zabór pieniędzy ludziom z II filaru i podwyższenie wieku emerytalnego oraz wyrzucenie 40 tysięcy warszawiaków przy złodziejskiej reprywatyzacji.

 6. Moja znajoma mówiła, że Kornaszewski w wieku 55 lat przeszedł na wczesną emeryturę, a potem dyrektorował w jakiejś kanadyjskiej szkole w Ostrowie Wielkopolskim. Czy to jest prawdą?

  • prawda i o mało co ,,puścił by z torbami” w/w szkołę , wcześniej uczył w ZNTK ul. Kantaka – dobry kolega dyr. Chudego (PZPR)

  • Tak prawda jak również na Kantaka gdzie był dobrym kumplem dyr. Chudego wybitnego członka PZPR

 7. Panie Andrzeju! Ja się tam na pana nie gniewam, żeś mnie pan namówił na ubezpieczenie w Amplico Life, ale ręki to ja za to panu nie podam.

 8. jaruzelski z kiszczakiem działali zgodnie z konstytucją i co panie kod..rnaszewski 13 grudnia bolka nie spałowali bo był z nimi a reszta ? proponuję żeby pan podał nogię cytując dykcję bolka

 9. A co tam słychać u syna zastępczego pana Andrzeja? Czy po usamodzielnieniu się jego i zaprzestaniu łożenia państwa finansowego na jego osobę, bo skończył 18 lat, coś o nim wiadomo?

 10. A ja się cieszę, że córka pana Kornaszewskiego uczy języka angielskiego w II LO w szkole gdzie kiedyś był dyrektorem.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick