Pociąg relacji Poznań-Kraków zatrzymany w Kępnie. Jeden z pasażerów źle się poczuł

7
Fot. Mike Enerio | Unsplash
Pociąg osobowy relacji Poznań-Kraków został przymusowo zatrzymany w Kępnie z powodu złego samopoczucia jednego z pasażerów. 32-latek z Warszawy miał wrócił z Austrii, a jego objawy przypominają zakażenie koronawirusem. Mężczyznę przetransportowano karetką do szpitala w Kaliszu.

Policjanci otrzymali zgłoszenie od Straży Ochrony Kolei około godziny 8.30. – Był to pociąg relacji Poznań-Kraków. Został on zatrzymany i był pod dozorem policyjnym. Nikt nie mógł wsiąść ani opuścić pociągu. Pogotowie z Kępna przetransportowało mężczyznę karetką do szpitala w Kaliszu – poinformował st. post. Rafał Stramowski z Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.

CZYTAJ: Tysiące maseczek, gogli i kombinezonów trafi do szpitali. Zakupy sprzętów priorytetem dla szpitali zakaźnych

Zabrany mężczyzna to 32-latek z Warszawy, który – jak wynika ze wstępnych informacji – miał wrócić niedawno z Austrii. Służby zapewniają, że reszta pasażerów i pracownicy wspomnianego pociągu otoczeni są wszelkimi obowiązującymi standardami.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

7 KOMENTARZE

    • I to są te bezmózgowce rozsiewające wirusa!!!!!! Powinien byc ukarany za tę niefrasobliwość

  1. To jaka przechodził kontrolę jak wracał z Austrii? Tylko u naszych ministrów jest wszystko ok. Niech wezmą się za spekulantów żywności którzy zyluja na tragedii. WSTYD!!!

  2. 1
    1

    Był to pociąg pośpieszny nie osobowy, nie karetka z Kepna tylko z Ostrowa. Proszę dokładnie sprawdzać informacje. Zero odpowiedzialności ze strony tego czlowieka.

    • Szanowny Anonimie, informacje zostały zweryfikowane u przedstawicieli służb mundurowych. Nie odpowiadamy za doniesienia publikowane na innych portalach.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick