Pociąg potrącił mężczyznę? Na miejscu działają służby[AKTUALIZACJA]

3
Służby ratunkowe zostały poinformowane o potrąceniu mężczyzny przez pociąg w miejscowości Zawady, w gminie Opatówek. Na miejsce udało się pięć zastępów Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu oraz policjanci.

– Zostaliśmy wezwani do ewakuacji pasażerów z pociągu. Na razie nie wiemy, czy ewakuacja w ogóle się odbędzie. Czekamy na ustalenia – poinformował dyżurny stanowiska kierowania Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu. – Prowadzimy czynności w tej sprawie. Ustalamy wszystkie okoliczności. Przede wszystkim musimy potwierdzić, czy doszło do potrącenia – dodaje młodszy aspirant Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Jak nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, trwają poszukiwania rzekomo potrąconego mężczyzny. Wkrótce więcej informacji.

AKTUALIZACJA 16:40 

Wciąż nie udało się odnaleźć osoby potrąconej. Trwają jej poszukiwania. Strażacy i policjanci przeczesują okoliczne tereny. Pasażerowie pociągu relacji Poznań-Łódź Kaliska ruszyli w dalszą drogę. Został dla nich podstawiony drugi skład.

Oficer prasowy Komendy Miejskiej w Kaliszu poinformował, że nikogo poszkodowanego nie odnaleziono. Przerwano czynności na miejscu zdarzenia. Policjanci przyjęli zawiadomienie o zdarzeniu. W dalszym ciągu prowadzone są ustalenia w tej sprawie.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Proponuję zmienić nazwę portalu na …WLKP8, to 8 to max i to nie ylko w kwestii tego artykułu lecz większości z działu wiadomości…. totalna żenada

  2. Pani Ewa już od paru godzin siedzi przy kominku, jutro jak się obudzi to zdecyduje czy warto coś jeszcze napisać ( ewentualnie)… no i nie prędzej jak w południe

  3. No kuwa to są dopiero jaja. Pociąg go rozjechał i uciekł. Pasażerowie ewakuowani do drugiego składu. Czy tylko ja czegoś tu nie ogarniam?

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick