Pobicie nastolatka w rejonie szkoły. Policja bada sprawę

5
Fot. jarocinska.pl
Jarocińska policja wyjaśnia okoliczności, w których doszło do pobicia nastolatka. Miało to miejsce pod koniec października.Funkcjonariusze ustalili tożsamość sześciu osób, które mogły być zaangażowane w to zajście.

Pod koniec października doszło do pobicia nastoletniej osoby na terenie znajdującym się w rejonie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie, ale nie na jej terenie. Bicie i kopanie leżącego nastolatka zostało nagrane.

Policjanci zostali powiadomieni o sprawie 27 października. Wtedy – jak informują mundurowi – matka poszkodowanej osoby zgłosiła sprawę na komendę. Funkcjonariusze ustalili, że w pobiciu brało udział sześć osób. – Miało to miejsce poza terenem szkoły i byli to uczniowie różnych placówek. Sprawą zajmuje się wydział kryminalny jarocińskiej policji, któremu przekazano dokumentację. Trwa ustalanie, kto brał czynny udział w zdarzeniu, a kto nie – wyjaśnia w rozmowie z portalem wlkp24.info asp. sztab. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

Niewykluczone, że uczniów zaangażowanych w to zdarzenie będą czekać też konsekwencje związane ze złamaniem statutu szkoły, do której uczęszczają.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. Dupska porządnie złoić, to może zapamiętają na przyszłość. Za dobrze się ma ta młodzież, smarki z zawodówek palą fajki przed szkoła -nikt nie reaguje… ubierają się jak chcą do szkoły-mundurki wprowadzić i więcej dyscypliny w domach…od czasu do czasu dupska przetrzepać… jak nabroi.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick