Pleszewscy policjanci pomagali w obławie uciekiniera

0
Kilkudziesięciu pleszewskich policjantów zostało postawionych na nogi w samym środku nocy. Poszukiwania uciekiniera z konwoju wiozącego go do szpitala psychiatrycznego w Gorzowie Wielkopolskim zaangażowały kilkuset mundurowych w całym kraju.

Spektakularna akcja policyjna miała miejsce w nocy z piątku na sobotę. Trzydziestoletni mężczyzna uciekł wczoraj po godzinie 12:00 ze szpitala psychiatrycznego przy ulicy Walczaka w Gorzowie Wielkopolskim w województwie lubuskim. Tamtejsza policja otrzymała z placówki komunikat, że człowiek ten jest niebezpieczny. W pościg za nim ruszyło blisko trzystu policjantów w całym kraju.

Jak udało nam się dowiedzieć od jednego z naszych informatorów, prawdopodobnie mężczyzna mógł kierować się w stronę Chocza w powiecie pleszewskim. Tej informacji nie udało nam się potwierdzić z oficjalnego źródła. Ale policjanci w Komendzie Powiatowej Policji w Pleszewie otrzymali prośbę o wsparcie. – Policjanci zostali ściągnięci do poszukiwania uciekiniera z Gorzowa Wlkp. Poszukiwania na terenie naszego powiatu były negatywne. Mężczyzna został zatrzymany przed północą na terenie innego województwa – potwierdziła mł. asp. Monika Kołaska, oficer prasowy KPP w Pleszewie. W akcji brało udział kilkudziesięciu funkcjonariuszy z powiatu pleszewskiego.

Foto: archiwum wlkp24.info

 

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick