Pleszew. Poważny wypadek na DK11/12. Droga zablokowana

4
Jedna osoba została poszkodowana i musiała zostać wyciągana z pojazdu przy pomocy sprzętu hydraulicznego. To efekt zderzenia trzech samochodów na drodze krajowej nr 11/12 w Kowalewie, do którego doszło w środę rano.

Dwa samochody ciężarowe z naczepami i auto dostawcze wzięły udział w kolizji, do której doszło w środę rano na drodze krajowej nr 11/12 w Kowalewie (ul. Jarocińska). – W zdarzeniu brały udział dwie ciężarówki i renault master. Jedna osoba była wydobywana z pojazdu przy użyciu sprzętu ratownictwa medycznego. W zdarzeniu brały udział trzy osoby. Pozostałe dwie nie odniosły obrażeń – mówi dyżurny stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Pleszewie.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

DK12 jest w tej chwili całkowicie zablokowana. Dojazd do ronda na wlocie w Pleszewie od strony Jarocina jest utrudniony. – Jak wynika ze wstępnych ustaleń, ciężarówka jadąca od strony Jarocin zjechała na przeciwny pas ruchu, uderzyła w auto jadące z przeciwległego kierunku, po czym wróciła na swój pas i zderzyła się z kolejnym pojazdem – wyjaśnia mł. asp. Monika Kołaska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pleszewie.

ZOBACZ TEŻ: GDDKiA: „Droga S11 nie zaburzy nabożeństw w kaplicy”

* * *

Kierowcy jadący drogą krajową nr 12 od strony Jarocina w kierunku Pleszewa, muszą uzbroić się w cierpliwość. W Kotlinie trwa remont nawierzchni, a ruch odbywa się wahadłowo. Prace potrwają jeszcze kilka tygodni. Szerzej o tej inwestycji pisaliśmy na wlkp24.info kilka dni temu.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

    • Roman to że są wakacje to nie znaczny, że możesz się cały dzień przed komputerem mądrować. Zobaczymy czy w szkole będziesz taki mądry. Ziemniaki na obiad ostrugaj. pozdrawiam mama.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick