Pleszew: Chciał skoczyć z bloku. Nie po raz pierwszy

0
fot. Jacek Piotrowski, Wicher PPL
Skoczyć, czy nie skoczyć? Oto jest pytanie. Przez dłuższą chwilę zadawał je sobie mężczyzna, który stanął na skraju bloku przy ulicy Grunwaldzkiej 3 w Pleszewie. Na szczęście od tragicznego kroku odwiedli go strażacy.

Do dramatycznie wyglądającego incydentu doszło dziś około godziny 20:00 na jednym z pleszewskich osiedli. Mężczyzna chciał prawdopodobnie skoczyć z dachu jednego z bloków przy ulicy Grunwaldzkiej 3. Otworzył okno pomieszczenia na ostatniej kondygnacji i wszedł na gzyms. Balansował na krawędzi budynku.

Na szczęście w porę na miejscu pojawili się strażacy. Przy pomocy specjalistycznej drabiny dotarli do potencjalnego samobójcy i odwiedli go do tej dramatycznej decyzji. Nie po raz pierwszy. Adam F. postawił już wcześniej służby na nogi. Dzisiejsza interwencja okazała się znów skuteczna. Niedoszły skoczek to ta sama osoba, która zamieszana była w słynny incydent z pleszewską policjantką w jednym z lokali gastronomicznych na terenie Pleszewa. O sprawie pisaliśmy na łamach portalu:

http://archiwum.wlkp24.info/aktualnosci/16269,stonoga-o-interwencji-w-pleszewie-nie-kopiemy-lezacego.html

Na szczęście w porę na miejscu zjawili się strażacy. Przy pomocy specjalistycznej drabiny jeden z nich dostał się do potencjalnego samobójcy i odwiódł go od tragicznej decyzji.

redaktor wlkp24.info
tomasz.wojciechowski@tvproart.pl
dziennikarz/fotoreporter/montażysta

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick