PiS ogłosiło „jedynki” w wyborach do parlamentu. Jan Dziedziczak w okręgu kalisko-leszczyńskim

14
Fot. twitter.com/prawo i sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość ogłosiło "jedynki" we wszystkich okręgach w jesiennych wyborach parlamentarnych. Na listach wyborczych pojawiają się takie nazwiska, jak Morawiecki, Wassermann, Macierewicz, Suski, Kaczyński czy Błaszczak. Liderem listy w okręgu kalisko-leszczyńskim został Jan Dziedziczak.

Jarosław Kaczyński ogłosił w sobotę kandydatów z numerem pierwszym na listach wyborczych we wszystkich okręgach w kraju. W okręgu 36. (kalisko-leszczyńskim) „jedynką” jest Jan Dziedziczak.

W wyborach parlamentarnych w 2007 uzyskał mandat posła na Sejm VI kadencji. Kandydując z listy PiS w okręgu kalisko-leszczyńskim otrzymał 24 809 głosów. W wyborach do sejmu w 2011 z powodzeniem ubiegał się o reelekcję, dostał 15 954 głosy. W 2015 został ponownie wybrany do sejmu, otrzymując 26 665 głosów. Poniósł porażkę w wyborach do Europarlamentu w maju 2019 roku.

Na listach Prawa i Sprawiedliwości znalazła się także Joanna Lichocka, która startuje z pierwszego miejsca na liście w okręgu sieradzkim. Posłanka także związana jest z okręgiem kaliskim, startowała w nim w wyborach parlamentarnych w 2015 roku. Otrzymała wtedy mandat, zdobywając 24 122 głosy. W wyborach do Europarlementu Joanna Lichocka zajęła trzecie miejsce, zdobywając 72 769 głosów.

CZYTAJ: Eurowybory 2019. Tyle głosów oddano na kandydatów z Wielkopolski [PEŁNA LISTA]

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

14 KOMENTARZE

  • Rozumowanie masz w 100 % policmajstra . Wiedza nie boli a pozwala uniknąć osmieszania się . Mniej TVN bo mózg pierze lepiej niż wszystkie proszki świata .

  • Pani Marlena Maląg nie przestrzegala KP przy zatrudnianiu nauczycieli jak była jeszcze dyrektorem. Twierdziła że to jej prywatny folwark. A teraz do następnego koryta? Nieprzestrzeganie KODEKSU PRACY dyskwalifikuje ja do pełnienia jakiejkolwiek funkcji.

 1. Co zrobił dla regionu?
  Co sam załatwił dla nas,że ma nas reprezentować?
  Podnoszenie ręki dla innych z Warszawy
  Proszę startować z Warszawy albo zrobić z Polski aglomerację warszawską z dzielnicami Wrocław, Gdańsk, Toruń, Kalisz. 944 miasta jako dzielnice

 2. Ja będę głosował na PO, bo będę mógł pracować do 67 roku życia no i może oddają mi moje pieniądze które zabrali mi z OFE.

  • Ha ha …tak tak …. co tam 67 ? do 70 r.ż . aby wiedzieli kogo wybrali ha ha … kasa z OFE to nie była naiwniaków ale ciągle głodnej grupie martwiącej się aby z nadmiaru emerytury Polakom w głowach się nie poprzewracło ha ha

 3. Każdy kto głosuje na PIS musi mieć świadomość że przykłada rękę do niszczenia praworządności, łamania konstytucji (zdrada stanu), wyprowadzania Polski z UE i utrwalaniu władzy ignorantów, karierowiczów realizujących archaiczną koncepcje państwa na wzór turecko-węgierski-białoruski wg pomysłu Jarosław z Żoliborza!!!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick