Piłkarski weekend pełen niewiadomych

5
W sobotę rusza następna kolejka zmagań piłkarzy. Najciekawiej dla kibiców w naszym regionie zapowiadają się derby między Victorią Ostrzeszów a Centrą Ostrów Wielkopolski. Ciekawie zapowiadają się także mecze Pogoni Nowe Skalmierzyce z Lubuszaninem Trzcianka i TP Ostrovii 1909 z Polonią Leszno. Czy LKS Gołuchów podtrzyma passę zwycięstw bez straty gola? Pytań jest wiele. Odpowiedzi na nie otrzymamy w sobotnie popołudnie.

W III kolejce będziemy obserwować rywalizację KKS-u Kalisz z olejną drużyną znad morza – Gwardią Koszalin. Jarota Jarocin pojedzie tym razem do Gniezna, aby powalczyć o punkty z wiceliderem tabeli – Mieszkiem.

Kilka ciekawych starć czeka nas także w IV lidze. Szczególnie interesująco zapowiada się mecz Victorii Ostrzeszów z Centrą Ostrów Wielkopolski. Beniaminek u siebie chciałby stworzyć twierdzę, która zwiększyłaby pewność siebie piłkarzy na starcie sezonu, ale rozpędzona Centra może pokrzyżować te plany. Kibice z zaciekawieniem wyczekują też na występ LKS-u Gołuchów, które jako jedyny zespół w wielkopolskiej IV lidze nie stracił jeszcze gola. Najbliższy rywal „Żubrów” – Obra Kościan strzeliła na razie tylko pięć goli – to jeden z najsłabszych wyników w tym sezonie. Czy w starciu z bramkostrzelnym trio Kuczyński – Majewski – Korczak goście mają jakiekolwiek szanse?

A propos szans, te już na papierze są niewielkie, jeśli chodzi o TP Ostrovię 1909, która pojedzie do Leszna zmierzyć się z tamtejszą Polonią. To bardzo niewygodny i silny rywal na własnym stadionie, a biało-czerwoni od trzech meczów nie zdobyli bramki. W tym sezonie nie zdobyli też ani jednego punktu.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick