Pijany mężczyzna na wysokości. Interweniowała policja

1
zdjęcie poglądowe
Wypił zdecydowanie za dużo i napędził strachu rodzinie. W pierwsze święto po południu policjanci oraz strażacy zmuszeni byli interweniować na osiedlu Wenecja w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie młody mężczyzna pod wpływem alkoholu wszedł na komin na dachu swojego domu.

Niestety świąteczny czas nie zawsze przebiega w spokojnej, rodzinnej atmosferze. Incydent, do którego doszło dzisiejszego popołudnia jest potwierdzeniem tezy, że zbyt duża ilość alkoholu może przynieść niechciane skutki. Na terenie jednej z posesji w ostrowskiej dzielnicy Wenecja mężczyzna w wieku 32 lat wszedł na komin na dachu. Policję zaalarmował członek rodziny po tym, jak ten pierwszy zaczął się awanturować. – Policjanci w asyście strażaków interweniowali, ponieważ okazało się, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu. Został zabrany na izbę wytrzeźwień, gdzie pozostanie przez jakiś czas – poinformowała mł. asp. Małgorzata Michaś z ostrowskiej komendy policji.

Prawdopodobnie w intencji mężczyzny nie było skoczenie z dachu. Zszedł z wysokości o własnych siłach, bez przymusu, nic mu się nie stało.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick