Pijany 29-latek zakończył jazdę, zderzając się z płotem

0
29-latek jadący ul. Częstochowską w Kaliszu, uderzył w mur jednego z budynków. Na miejsce wezwano służby. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Do wypadku doszło około godz. 22.30. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierował pod wpływem alkoholu.

To mogło skończyć się tragicznie. Godz. 22.30, Kalisz, ulica Częstochowska. Mężczyzna kierujący fiatem siena uderza w betonowy mur kamienicy na wysokości Fundacji „Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości”. Jego auto zostaje poważnie uszkodzone, 29-latek prawdopodobnie o własnych siłach opuszcza auto. Na miejscu zjawiają się służby. Młody mężczyzna, mieszkaniec powiatu ostrowskiego zostaje przewieziony do kaliskiego szpitala.

To nie jedyne zdarzenie drogowe z udziałem młodych osób, które miało miejsce w ciągu ostatniej doby. W sobotę w Janowie na trasie z Orpiszewa (powiat krotoszyński) do Jankowa Zaleśnego (powiat ostrowski). 28-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego, który kierował motocyklem oraz 25-letni pasażer zamieszkały na terenie powiatu ostrowskiego zginęli na miejscu po tym, jak ich pojazd z impetem wjechał w skręcający w lewo samochód dostawczy.

WIĘCEJ NA TEN TEMAT: Tragedia na drodze. Nie żyją kierowca i pasażer motocykla [ZDJĘCIA]

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick