Pierwszy turniej w Arenie Ostrów już 6 stycznia

5
To będzie pierwszy turniej rozegrany w Arenie Ostrów od chwili jej oddania do użytku. Na parkiecie zmierzą się zespoły żaków i orlików wszystkich ostrowskich klubów. Turniej halowy zostanie rozegrany 6 stycznia.

Bez publiczności, ale w miejscu, które wywołuje ciarki nawet u dorosłych graczy. Debiuty w Arenie Ostrów zaliczyli już seniorzy KPR-u Ostrovia i Arged BM Slam Stali. Teraz przyszedł czas na piłkę nożną w wydaniu żaków i orlików trenujących we wszystkich ostrowskich klubach.

ZOBACZ WIDEO: Sezon na przetrwanie, który daje nadzieję na lepsze jutro

Z inicjatywą wyszli działacze Ostrovii 1909, którzy chcieli, aby także piłka nożna zagościła w Arenie Ostrów. Władze miasta zgodziły się, aby bezpłatnie użyczyć halę widowiskowo-sportową i pozwolić najmłodszym na rywalizację o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.

O godz. 9.00 rozpocznie się turniej żaków, a o 12.00 – orlików. Rywalizacja najmłodszych adeptów futbolu będzie transmitowana na żywo na fanpage’u i kanale YouTube Ostrovii 1909. „Nie będą prowadzone klasyfikacje i wyniki, a każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal za udział. Ostrovia 1909, jako gospodarz imprezy, do udziału w turnieju zaprosiła: KP Centrę 1946 Ostrów, OKS Ostrów, Akademię Krecika Ostrów, KUKS Zębców i Football Academy Ostrów” – informują przedstawiciele klubu.

Organizatorzy zapowiadają, że turniej zostanie rozegrany z zachowaniem obowiązujących przepisów i rygorów sanitarnych.

ZOBACZ WIDEO: Pandemia, mistrzostwo i pierwszy mecz w Arenie

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. Człowiek nie może w piłkę pokopać, albo piłką porzucać ze znajomymi bo hale pozamykane, a tutaj będzie kontakt kilkuset ludzi i to jest legalne. Bez komentarza.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick