Pierwszy krok do wymarzonego medalu zrobiony

2
Kolejny dreszczowiec oglądali kibice koszykówki w Ostrowie Wielkopolskim. W piątek, w pierwszym spotkaniu o brązowy medal w rywalizacji BM Slam Stal z Energą Czarnymi Słupsk dawka emocji i adrenaliny była przeogromna. Ostrowianie rozpoczęli znakomicie. Po I kwarcie prowadzili 30:14. Później słupski zespół wracał do walki. Goście odrabiali straty. W IV kwarcie objęli nawet prowadzenie. W ostatnich fragmentach kibice byli rozgrzani do czerwoności. W piątek ostatnie słowo należało do ostrowian, którzy wygrali 86:83. W rywalizacji do dwóch wygranych ,,Stalówka" prowadzi 1:0. W poniedziałek mecz numer 2 w hali w Słupsku. W materiale video zapraszamy do obejrzenia kluczowych momentów IV kwarty meczu.