Pierwsze ruchy kadrowe w Arged BM Slam Stali. Rudd poza zespołem

2
Zaledwie po trzech meczach nowego sezonu, działacze oraz trener Arged BM Slam Stali zdecydowali się rozwiązać kontrakt z Victorem Ruddem - amerykańskim podkoszowym, który kreowany był na jedną z gwiazd zespołu, a może i całych rozgrywek Energa Basket Ligi. Drużyna z Ostrowa Wielkopolskiego na początku sezonu zawodzi i Rudd nie jest jedynym zawodnikiem, który gra poniżej oczekiwań.

Próżno szukać graczy z podobnym CV, który wcześniej trafiał do Ostrowa Wielkopolskiego. Gra w euroligowych CSKA Moskwa czy Maccabi Tel Aviv musiały robić wrażenie na kibicach, zanim Victor Rudd Trafił do Polski. Rzeczywistość bardzo szybko zweryfikowała podkoszowego amerykańskiego koszykarza, który stawił się na pierwszych treningach z dużymi zaległościami treningowymi.

Rudd w Stali zdążył rozegrać 3 oficjalne mecze i kilka sparingów. W żadnym z nich nie zachwycił, rzucając średnio 8,7 punktu (30,6% z gry) i 5,7 zbiórki. Mimo że jest jeszcze przed 30-stką, to momentami wyglądał jak  najstarszy zawodnik na parkiecie. Nic dziwnego więc, że trener Łukasz Majewski nie był z niego zadowolony.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick