Pierwsze rozstrzygnięcia w II Turnieju o Puchar Prezydenta! [ZDJĘCIA]

0
Sandra SPA Pogoń Szczecin pokonała w pierwszym niezwykle emocjonującym półfinale Gwardię Opole 28:27. Bohaterem zwycięskiej drużyny okazał się ukraiński rozgrywający Bogdan Czerkaszenko, który rzucił w drugiej połowie 7 bramek. W drugim środowym spotkaniu Arged KPR Ostrovia pokonała bez większych problemów zespół Górnika Zabrze 36:23. Drużyna prowadzona przez Patrika Liljestranda przyjechała do Ostrowa Wielkopolskiego bez kilku podstawowych graczy, na domiar złego już w pierwszych minutach kontuzji doznał Krzysztof Łyżwa. W czwartek II dzień turnieju.

Na godzinę 11:00 zaplanowano spotkanie o 3. miejsce, w którym zmierzą się przegrane zespoły z pierwszego dnia, czyli Gwardia Opole powalczy z Górnikiem Zabrze. O godz. 13:00 pierwszy gwizdek sędziów w finałowym starciu. Gospodarze – Arged KPR Ostrovia zagra z Pogonią Szczecin. Transmisja z finałowych rozstrzygnięć do zobaczenia w Telewizji Proart oraz na portalu WLKP24.info.