Świadczenia rzeczowe zamiast finansowych? Nowe rozdanie 500+

3
- Mieliśmy sygnały, że środki są marnotrawione. Dlatego wprowadzone zostały świadczenia rzeczowe, zamiast finansowych. Mowa tutaj o bonach lub talonach na zakupy oraz opłacaniu czynszu - mówi Agnieszka Paszek z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ostrowie Wielkopolskim.

Czy to dobre rozwiązanie? Część beneficjentów programu Rodzina 500+ uważa to za sprawiedliwe rozwiązanie. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. SUPER TAK POWINNO BYĆ , TO SA PIENIĄDZE DZIECI ,A NIE DOROSŁYCH , WIĘC NIECH SKOZYSTAJA W KOŃCU DZIECI ,MOŻE TE PIENIĄZKI NIE DAWAĆ DLA RODZICÓW DO REKI ,TYLKO OPŁACIĆ DZIECIOM ŚNIADANIA CZY OBIADY W SZKOLE , JAKIES TALONY DAWAĆ NA UBRANIA , JAKIES WYJAZDY DLA DZIECI , CZY OPŁACIĆ DODATKOWE LEKCJE , KOREPETYCJE , A NIE ŻEBY ,PATOLOGICZNE RODZINY PRZEPIJAŁY TE PIENIĄDZE A DZIECI I TAK Z TEGO NIC NIE MAJĄ . NIE MÓWIE TUTAJ O WSZYSTKICH RODZICACH ŻE TAK POSTEPUJA , ALE PATOLOGICZNYCH RODZIN W OSTROWIE I OKOLICACH JEST DOSYC SPORO .WIĘC RACZEJ JESTEM ZA ,ZEBY NIE ROZDAWAĆ PIENIĘDZY DO RĄK PATOLOGII ,W ZAMIAN COS INNEGO DZIECIOM ZAFUNDOWAĆ .

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick