Pierwsza fotka noworodka! Zobacz nasz nowy serwis!

0
Zapraszamy do zapoznania się z nową podstroną portalu wlkp24.info pod adresem: https://wlkp24.info/noworodki. "Pierwsza fotka noworodka" to nowy projekt będziemy publikować zdjęcia noworodków, które przyszły na świat w ostrowskim szpitalu. To nie tylko zdjęcia bobasów, ale także praktyczne informacje przydatne młodym rodzicom.

Michalinka, Julka, Majka, Wiktorek, Jasiu, Kacperek… Wszyscy lubimy podziwiać noworodki, rozpływać nad ich urodą i przyglądając się ich ciekawości świata. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom tym, którzy chcą poznać najmłodszych mieszkańców naszego kraju, którzy przyszli na świat w ostrowskim szpitalu. W zakładce https://wlkp24.info/noworodki będziemy publikować zdjęcia noworodków, które przyszły na świat w szpitalu w Ostrowie Wielkopolskim.

ZOBACZ TEŻ: Rekord po prawie dwudziestu latach! Kobiety chcą rodzić w Ostrowie

W naszej bazie jest już niemal 60 noworodków! Nowa podstrona portalu wlkp24.info kryje jednak znacznie więcej! Znajdziecie tam również praktyczne porady dotyczące m.in. tego, jak zarejestrować dziecko, jak uzyskać pieniądze ze świadczenia 500+, gdzie można otrzymać wyprawkę oraz jak otrzymać becikowe. Kolejne poradniki będziemy publikować na bieżąco.

Zapraszamy do „odwiedzania” noworodków!

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick