Piękny gest! Pieniądze ze zrzutki trafiły do domu dziecka [WIDEO]

8
Lider żużlowej Arged Malesy Ostrów - Grzegorz Walasek, w sobotę przekazał pokaźną kwotę na Dom Dziecka w Pleszewie. Kwota 13 320 złotych została zebrana przez kibiców ostrowskiej drużyny po tym, jak Główna Komisja Sportu Żużlowego ukarała zawodnika za słowa wypowiedziane w wywiadzie telewizyjnym. Walasek skrytykował działaczy za działania, które miały miejsce w związku z Indywidualnymi Mistrzostwami eWinner 1. Ligi w Gdańsku. - Wiedziałam, że kibice mnie poprą. Każdy ma prawo mówić to co myśli. Jeżeli nie obrażamy nikogo, to dlaczego mamy ponosić karę za to - mówiła w sobotę Paulina Owczarek, organizator zrzutki.

Grzegorz Walasek podczas Indywidualnych Mistrzostw eWinner 1. Ligi tylko raz wyjechał na tor i wjechał w taśmę. Następnie wycofał się z zawodów z powodu złego samopoczucia. Tydzień później, w trakcie wywiadu telewizyjnego skomentował całe zdarzenie. Żużlowiec Arged Malesy nie krył rozgoryczenia i powiedział, że jeśli organizatorowi zawodów, Maciejowi Polnemu, brakuje zawodników, to niech sami działacze założą kevlary i wystartują w zawodach, wymieniając Zbigniewa Fiałkowskiego i Piotra Szymańskiego. Dodał także, że zmuszanie zawodników do jazdy, może kiedyś zakończyć się tragedią. GKSŻ ukarała zawodnika karą pieniężną w wysokości 20 tysięcy złotych.

Zostawmy już to. Odwołałem się od tej decyzji. To jest sprawa między mną, a centralą żużlową. Nie wyobrażałem sobie, żeby pieniądze, które zostały zebrane przez kibiców, nie trafiły na cel charytatywny – mówił dzisiaj lider Arged Malesy Ostrów.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

8 KOMENTARZE

  1. Czy jak będzie tor nie pasował jak w Krośnie to pan hrabia ten zdobędzie tylko 1 pkt???? Chodzi mi o tory extraligowe….np. w Grudziądzu

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick