Pięciu zatrzymanych, policja znalazła narkotyki

0
Fot. KPP Kępno
Policjanci zatrzymali pięć osób oraz zatrzymali znaczą ilość narkotyków w postaci białego proszku. Funkcjonariusze z Kępna uderzyli w ten sposób w dealerów.

Kępińscy policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali kolejnych dwóch mężczyzn w wieku 22 i 23 lat. Zajęli także znacznej ilości narkotyków. Akcja była prowadzona we współpracy z funkcjonariuszami komend w Ostrowie Wielkopolskim i Krotoszynie. Wobec jednego z podejrzanych Sąd Rejonowy w Kępnie zastosował tymczasowy areszt.

W miniony piątek przed godz. 19.00 na ul. Solidarności w Kępnie tamtejsi policjanci zatrzymali 37-letniego mieszkańca Kępna. Okazało się, że posiadał przy sobie niemal 120 gramów narkotyków w postaci białego proszku. Jeszcze tego samego dnia przed godziną 21.00 na kępińskim rynku, zatrzymano 17-latka z Kępna, który posiadał przy sobie woreczek foliowy z zapięciem strunowym z zawartością białego proszku – wyjaśniają policjanci.

Dzień później, a więc w sobotę, funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kępnie przeszukali na polecenie tamtejszej prokuratury pomieszczenia zajmowane przez 36-letniego mieszkańca Kępna dwa woreczki foliowe z zapięciem strunowym z zawartością białego proszku.

Wszyscy zostali zatrzymani, a o ich losie zadecyduje sąd.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick