W piątek Dzień Mamy. Pamiętajmy o życzeniach :)

1
W piątek Dzień Matki. Za co je kochamy? Oto co piszą nasi internauci.

Na naszym portalu ogłosiliśmy konkurs w którym do wygrania były trzy bukiety kwiatów ufundowane przez kwiaciarnię Magnolia w Ostrowie Wielkopolskim.

Konkurs dobiegł końca. Zwycięzcy zostali o tym fakcie poinformowani drogą sms. Na konkurs przyszło kilkanaście odpowiedzi. Oto niektóre z nich:

Za co kocham swoją mamę?

Za to, że zawsze jest przy mnie i wierzy we mnie mimo wielu przeszkód. Wspiera mnie na każdym kroku. Jest moim autorytetem. Chociaż sama nigdy nie miała w życiu łatwo, chce dla mnie jak najlepiej. Cieszę się, że ją mam!

Karolina

Za serce wspaniałe, za porady doskonałe, za czas poświęcony, za każdy dzień ukwiecony, za obiadki niebywałe, za dobroci lata całe, za miłość każdego dnia okazywaną KOCHAM CIĘ STOKROTNIE KOCHANA MAMO!!!

Ewelina

Kocham swoją mamę za wszystko, dosłownie. Najbardziej cenię w niej szczerość i obiektywizm. Kocham ją za jej troskę – zawsze się o mnie martwi, o cokolwiek nie poproszę mojej Mamy zawsze stara się pomóc i doradzić. Jest takim super agentem do zadań specjalnych. Jej rady i wskazówki są w 99,99% zawsze pomocne, trafne i dobre. Chciałabym podarować jej ten bukiet w podziękowaniu za całe życie, które poświęciła mi i rodzeństwu. Moja mama jest prawdziwym altruistą, dawała mi i nadal daje dużo więcej niż mogą unieść jej barki, z resztą nie tylko mi – takie podejście ma do każdego człowieka. Moja mama jest wspaniałym człowiekiem. To moja przyjaciółka, doradca. Kocham Ją po prostu za to, że była, jest i zawsze będzie. Za wszystko.

Maria

Każdego dnia moje serce, Kochana Mamo, bije dzięki Tobie i dla Ciebie. Bardzo mocno Cię kocham zawsze i wszędzie. Dziękuję Bogu, że jesteś każdego dnia przy mnie, potrzebna do życia jak słońce ,tlen i woda. Jestem gotowy oddać wszystko dla Ciebie – mocno Cię całuję i ściskam mówiąc w nieskończoność. Kocham Cię Mamo!!!

Paweł

Kocham moją mamę, za odwagę i siłę w sytuacjach, które mnie przerastają. Moja mama ma 77 lat i nie widzi, ale to ja jestem bardziej bezradna. Kocham moją mamę za cechy, których ja nigdy w sobie nie odnajdę.

Bogna

Za co kocham swoją Mamę? Za to, że JEST! Mamy nie kocha się za „coś”, Mama jest – i za to się Ją kocha 😉 Może nieco pokręcone, ale prawdziwe.

Katarzyna

Swoja mame kocham za to, ze jest moim dobrym ziomkiem, ze dogadujemy sie jak kumpelki, ze zawsze moge z nia pożartować, mimo ze nikt inny nie rozumie naszych żartów 🙂 oraz za to, ze kazdy mysli, ze to moja siostra 🙂

Paulina

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Może lepiej byłoby zamieścić te 3 życzenia które zwyciężyły. Czy faktycznie były takie wyjątkowe. Jeśli był ogłoszony konkurs to powinny być ogłoszeni zwycięzcy i zamieszczenie właśnie ich życzeń.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick