PGE Ekstraliga ocenia stadion. „Potencjał jest spory” [WIDEO]

7
W minionym tygodniu w Ostrowie Wielkopolskim gościła delegacja PGE Ekstraligi, która oglądała Stadion Miejski. W najbliższym czasie do Urzędu Miejskiego ma trafić dokładny raport z wytycznymi, które mają być spełnione przed startem sezonu 2022. Modernizacji wymaga park maszyn oraz oświetlenie. W trakcie budowy jest ostatnia trybuna, na wyjściu z pierwszego łuku. Ostrowski klub może liczyć na pomoc władz miasta, które nadzorują wszystkie prace. Nowy sezon żużlowy wystartuje na początku kwietnia, więc zostało sześć miesięcy na usunięcie wszystkich usterek oraz dokonanie stosownych zmian.
redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

7 KOMENTARZE

  1. Miasto zainwestuje w rozbudowę stadionu – wydatek sporej ilości pieniędzy z urzędu miasta ( pieniądze podatnika). I tak zespół żużlowy spadnie do niższej ligi. Czy w obecnej trudnej sytuacji kraju, przy tak wysokiej inflacji warto inwestować w czyjeś hobby? Strata pieniędzy – może lepiej zainwestować w przedszkola, wspomóc seniorów, wspomóc chore dzieci!! Czy warto inwestować dla grupy ok 8 000-10 000 widzów???

  2. czy ten pod nickiem myślący jest normalny to jest reklama dla miasta i ściągnięcie inwestorów a jak spadną to maja okazje walczyc o wejscie z powrotem tak jak Torun czy Gorzow. Zwarzaj na slowa co mowisz bo takich odpowiedzi bedzie wiecej

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick