Peter Bence zagra w Poznaniu! Zgarnij bilet na jego koncert! [KONKURS]

0
Ma 28 lat, a do pianina zasiadł w wieku dwóch. Gdy był siedmiolatkiem napisał swoją pierwszą kompozycję, a gdy miał 11 lat - skompletował utwory na swoją płytę. Nazywa się Peter Bence i zapisał się w księdze rekordów Guinessa, jako najszybszy pianista świata! W tym roku zawita do Polski, a my mamy dla Was dziesięć podwójnych biletów na jego koncert!

Peter Bence jest międzynarodowej sławy wirtuozem fortepianu, kompozytorem i producentem. Na scenie się nie oszczędza i gra jak szalony, nadając instrumentowi pełną moc. Jego ekspresyjny – czasem określany też jako nerwowy czy perkusyjny – styl grania na fortepianie przełamuje granice pomiędzy muzyką klasyczną i rozrywkową. W ciągu ostatnich dwóch lat koncertował w ponad 40 krajach na czterech kontynentach – wszędzie wzbudzając zachwyt własnymi interpretacjami takich przebojów jak: „Don’t Stop Me Now” Queen, „He Comes The Sun” The Beatles, „Beat It” Michaela Jacksona, „Attention” Charliego Putha, „Cry Me a River” Justina Timberlaka, czy nawet osławionego „Despacito”! Jego wersje coverów na YouTube wyświetlono już ponad 600 mln razy.

Zapisał się w księdze rekordów Guinessa, jako najszybszy pianista świata. I właśnie z tym związane jest pytanie konkursowe: Ile razy w ciągu minuty potrafi uderzyć w klawisze?

Poprawną odpowiedź wraz z imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania oraz numerem telefonu prosimy wysyłać na adres: konkurs@wlkp24.info. Dziesięć osób otrzyma od nas podwójną wejściówkę na koncert Bence’a w Poznaniu.

Konkurs trwa do środy 18 września, do godz. 12.00.

KONIECZNIE PRZECZTAJ REGULAMIN

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick