Pędził 129 km/h. Stracił prawo jazdy

3
19-letni mieszkaniec gminy Jarocin nie nacieszył się prawem jazdy zbyt długo. Miał je zaledwie od ponad pół roku. Pochwalił się on za to brawurą i brakiem odpowiedzialności za kierownicą. W terenie zabudowanym pędził z prędkością 129km/h.

Jarocińscy policjanci zatrzymali młodego kierowcę na drodze krajowej nr 15. Funkcjonariusze dokonując pomiaru ujawnili, że kierowca podwoił swoją prędkość w terenie zabudowanym. Do zatrzymania doszło po godzinie 23.00 więc dopuszczalna prędkość, z jaką mógł poruszać się mężczyzna to 60km/h. – 19-latek posiadał dokumenty od  ponad pół roku. Za złamanie przepisów drogowych, musiał on oddać prawo jazdy policjantom. Dodatkowo został na niego nałożony mandat i 10 punktów karnych – poinformowała mł. asp. Agnieszka Zaworska z KPP w Jarocinie.

Fot. KPP Jarocin

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. za swoje błędy niestety trzeba płacić. Młody się nie przygotował, a wystarczyło zdjąc noge z gazu i korzystać z Yanosika. nic nie kosztuje a ratuje tyłek

  2. jak koledzy kierowcy zamiast przemówić do rozsądku odnośnie przyzwoitej jazdy zaproponują mu rozwiązanie w postaci Yanosika to nie dziwmy się że mamy tyle wypadków…..

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick