Patryk Wykrota pobiegnie w Memoriale Janusza Kusocińskiego!

1
Fot. KS Stal LA Ostrów Wielkopolski
Patryk Wykrota pobiegnie w niedzielę w Memoriale Janusza Kusocińskiego rozgrywanym na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Wychowanek i zawodnik KS Stali LA Ostrów Wielkopolski pobiegnie na 100 metrów z czołówką polskich sprinterów.

Ostrowski lekkoatleta, który ma najlepszy rok w karierze, otrzymał zaproszenie do udziału w Memoriale Janusza Kusocińskiego w Chorzowie. Na największym stadionie lekkoatletycznym w Polsce pobiegnie po medal. Czy tym razem zdoła stanąć na podium?

Kibice z Ostrowa Wielkopolskiego mają nadzieję, że tak właśnie będzie. Patryk rozpalił serca nie tylko fanów ostrowskiego sportu debiutem w Diamentowej Lidze – najważniejszej rywalizacji lekkoatletów na świecie nie licząc igrzysk olimpijskich czy mistrzostw świata bądź Europy.

CZYTAJ TEŻ: Lekkoatleci doczekają się stadionu! Ostrów dostał wielomilionową dotację

Mityng w Chorzowie odbędzie się w ramach Gold World Athletics Continental Tour, a to oznacza, że Patryk Wykrota pobiegnie w zawodach ustępujących jedynie Diamond League.

Start wychowanka KS Stali LA Ostrów Wielkopolski zaplanowano na niedzielę, na 16.15. Pobiegnie na 100 m rywalizując ze ścisłą czołówką w Polsce. Zawody będzie można śledzić w TVP Sport od 15.00 do 18.00.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick