Patryk Marciniak na dłużej w Arged KPR Ostrovia. Kontrakt do 2025 roku

1
Wychowanek KPR Ostrovia - Patryk Marciniak, przedłużył kontrakt z macierzystym klubem do 2025 roku. 24-latek występuje w seniorskim zespole biało-czerwonych od 2016 roku, będąc razem z Mateuszem Wojciechowskim zawodnikiem najdłużej występującym w Ostrovii. Trwający sezon jest debiutem Marciniaka w PGNiG Superlidze. Mierzący 183 cm wzrostu rozgrywający w elicie radzi sobie bardzo dobrze. W 17 meczach rzucił 55 bramek na 65% skuteczności. Marciniak zapisał również na swoim koncie 30 asyst. Najbliższa okazja do poprawienia tego wyniku już w niedzielę, kiedy Arged KPR Ostrovia zmierzy się z Azotami Puławy.

– Zawsze mówiłem, że moim marzeniem jest zagrać z Ostrovią w PGNiG Superlidze. To marzenie zrealizowałem, ale to nie koniec. Mamy jeszcze sporo do zrobienia. Cieszę się, że zostaje na kolejne dwa lata w klubie, w którym się wychowałem i który jest wartością dodaną rozgrywek. Jestem szczęśliwy, że przez kolejne lata, razem z naszymi kibicami będę mógł dzielić chwile radości po zwycięstwach naszego zespołu – mówi wychowanek KPR Ostrovia.

Marciniak w pierwszym zespole KPR Ostrovia zadebiutował w wieku 17 lat w sezonie 2015/2016. Rzucił wówczas 27 bramek. Najlepszy był sezon 2020/2021, kiedy 24-latek był królem strzelców I ligi, zdobywając dla biało-czerwonych 159 bramek.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. GRATULACJE! Morciniok idz po swoje! dwoch na jednego z toba nie wygraja!! #naprzodmichalski#icoztegozezaniski#rombelwhy?

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick