Parówka po amerykańsku. Jaraczewo zaprasza

2
W niedzielę 6 sierpnia w Jaraczewie w powiecie jarocińskim odbędzie się trzecia edycja Święta Parówki. W programie tej imprezy w stylu country m.in. występy: Pawła Bączkowskiego, Grupy Fest, czy zespołu Jaraczewioki. Od godziny 20-ej rozpocznie się zabawa taneczna. Przez cały dzień panie z Kół Gospodyń Wiejskich będą serwowały dania z parówek od ilości których może zakręcić się w głowie.

Od trzech lat na przełomie lipca i sierpnia Jaraczewem rządzi parówka. Pod różnymi postaciami. Wyroby pochodzą z lokalnych zakładów mięsnych, a ich przyrządzaniem zajmują się specjalistki z lokalnych Kół Gospodyń Wiejskich.

Zjadaczom parówki po amerykańsku przygrywać będzie Grupa Fest i Paweł Bączkowski. Impreza z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem. Koszt zakupu każdego dania z parówki to tylko złotówka. Dochód przekazany zostanie na cele charytatywne.

Impreza rozpocznie się w niedzielę o godzinie 14:00 w parku miejskim w Jaraczewie. Warto dodać, że w ramach festynu odbędzie się także charytatywny bieg podczas którego zbierane będą pieniądze na leczenie podopiecznych fundacji Ogród Marzeń.

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick