Pandemia nie jest w odwrocie. Kolejne zakażenia i zgony w regionie

2
Fot. Martin Sanchez / Unsplash
Ministerstwo Zdrowia podało czwartkowy raport dotyczący zakażeń koronawirusem. W Wielkopolsce odnotowano 1668 nowych przypadków. Wśród nich są osoby z naszego regionu z powiatów: ostrowskiego (48), kępińskiego (40), krotoszyńskiego (37), ostrzeszowskiego (29), jarocińskiego (26), pleszewskiego (22), kaliskiego (8) i z Kalisza (28). Odnotowano też 8 zgonów z powodu COVID-19 lub chorób współistniejących. Są to mieszkańcy powiatów: ostrzeszowskiego (2), ostrowskiego (1), pleszewskiego (1), kępińskiego (1), jarocińskiego (1) i z Kalisza (2).
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. 6
    3

    A Starosta Rajski Paweł ściąga od poniedziałku do urzędu wszystkich pracowników by siedzieli w biurach bez przestrzegania reżimu sanitarnego i zarażali siebie oraz swoich najbliższych, pewnie czasem jakiegoś interesanta. Zakażenia zamiatane pod dywan osoby siedzące bezpośrednio z wynikami pozytywnymi przez osiem godzin w zamkniętym pomieszczeniu kwarantanny brak. Siedzieć cicho i pracować. Przed świetami przyda się kilka tragedii w rodzinach. Firma remontowa z drugiego i pierwszego piętra to chyba zero pojęcia, że jest epidemia, masek brak… pewnie dlatego że w nich nie da sie fajek palić którymi śmierdzi już na klatce schodowej.

    • Ten Was urząd zawsze był jak „ubogi krewny ze wsi” niesforny niewychowany grubiański…. ale jednak rodzina. Patologiczna rodzina. U nas do końca roku sa wdrożone antyepidemiologiczne procedury, oczywiście w biurach mało kto ich przestrzega, ale wszyscy razem się nie widzimy od miesiaca i jeszcze miesiac się nie będziemy widzieć. Zmniejsza to szansę na infekcje i pozwala myśleć pozytywnie o czekających nas świętach. Zmianowość jest uciążliwa ale poprawia bezpieczeństwo. Leżymy informatycznie wiec nie da się zdalnie. U was jest chyba lepiej skoro macie pracę zdalną? Tym bardziej nie rozumiem dlaczego każą wam wszystkim w tym okresie być razem. Nieodpowiedzialne.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick