Jakub Paduch vs Beata Klimek. Przypominamy pamiętną sesję

7
Jakub Paduch skazany prawomocnym wyrokiem za pomówienie prezydent Beaty Klimek w mediach społecznościowych. Radny Platformy Obywatelskiej sugerował, że powołana przez prezydent fundacja "Przyjazny Ostrów" miała przekazać na kampanię wyborczą wypracowany przez siebie majątek. Sąd w uzasadnieniu zaznaczył, że "Treść umieszczonych wpisów nie ma żadnego uzasadnienia poza chęcią pomówienia Beaty Klimek".

Zarzuty Jakuba Paducha miały ciąg dalszy podczas obrad XXIII Sesji Rady Miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego 27 maja 2016 roku. – Ja kojarzę fundacje Beaty Klimek z gazetką, która nie była gazetką obiektywną. I jakoś dziwnie się stało, że pokrywało się to z okresem poprzedzającym kampanię wyborczą – mówił wówczas radny Paduch.

Pana spekulacje i pana obecność w przestrzeni publicznej z informacjami, które są kłamliwe i oszczercze dyskwalifikuje pana w tej dyskusji również – grzmiała prezydent Klimek, która w następstwie oddała sprawę do sądu.

Więcej o wyroku sądu pisaliśmy rano! Beata Klimek: „Jakub Paduch skazany prawomocnym wyrokiem za pomówienia kierowane pod moim adresem” 

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

7 KOMENTARZE

  1. W końcu trafiła kosa na kamień. Panie Paduch mam nadzieje ze jest pan ostatni raz radnym w tym mieście. Tylko wstyd do miasta pan przynosi i kłótnie.

  2. obojętnie kto dochodzi do władzy każdy „ciągnie w swoją stronę” a może tak powiedzieć DOŚĆ !!! Może czas ,żeby nasze miasto zaczęło się rozwijać !!! Nie mamy basenu krytego ( prócz jakiś obskurnych w szkołach) nie mamy hali, nie mamy stadionu. Pewnie znalazłoby się jeszcze więcej rzeczy… MOŻE CZAS COŚ ZROBIĆ DLA MIASTA !!!

  3. A może trzeba podwyższyć wiek do praw wyborczych z 18 do np. 27 lat, żeby tacy jak Paduch mieli czas na wydoroślenie? Poza tym dobrze by było ustanowić także górną granicę wieku w tej sprawie, wszak wiadomo, że ludzie na starość dziecinnieją.

    • Brawo ,brawo 100% racji .Chłoptaś nie wniósł żadnego pomysłu na miasto tylko całą kadencje pyskował, przeszkadzał i obrażał z wielkim przyzwoleniem i poklaskiem tych z poza górnej granicy wieku.

  4. Przyszły kandydat na prezydenta jest tako dobry w swojej pracy, że nawet nie obronił wielkiego radnego Paduszka? o jeju ;(
    Z takim podejściem i zaangażowaniem życzę powodzenia z kasacją tylko napiszcie ją dobrze ;P
    Jak to mówiliście w kampanii .. z silnym poparciem” hop hop 😉

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick