Oświatowej dyskusji ciąg dalszy. PO odpowiada Beacie Klimek

5
Był atak, jest obrona. Przed tygodniem prezydent Beata Klimek wydała oświadczenie, w którym wyjaśniała, że nie ma dziury budżetowej związanej brakującymi pieniędzmi na oświatę. Przy okazji zaatakowała radnych Platformy Obywatelskiej, którzy zarzucili jej niegospodarność. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź. Dziś w Biurze Poselskim Jarosława Urbaniaka odbyła się konferencja prasowa zorganizowana przez radnych PO.
redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. Głupoty. Od wielu, wielu lat ZUS za grudzień w oświacie płacony jest w styczniu. Od wielu, wielu lat brakuje pieniędzy na oświatę i nagle radni PO tacy ździwieni. Śmieszy mnie to. Poprostu szukają na siłę dziury w całm. Poza tym w tym roku było dużo nieplanowanych remontów z tytułu szybko wprowadzonej reformy. Choćby konieczność przystosowania budynków po gimnazjach dla uczniów klas pierwszych szkół podstawowych itp….

  2. Jak wiadomo jest Pan byłym nauczycielem!
    Jaki przykład daje Pan młodzieży, która czyta/słucha Pana wypowiedzi. Tylko jad byle na przekór obecnej władzy w Ostrowie. Postawę obywatelską buduję sie w inny sposób, był Pan podobno historykiem, więc w tej kwestii ma Pan wiedzę. Niech Pan zapamięta, że liczy się głos mieszkańca, a nie wasza dyscyplina partyjna!
    PE O tonie i dobrze Pan o tym wie.
    A teatralne występy radnego Paducha w niczym Wam nie pomogą.
    Szacun dla Pani radnej Mileny – pomimo opozycji ma klasę!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick