Ostrzeszów: Zobacz co znów zmalował Szymon Chwalisz!

0
To autor projektu oraz wykonania corocznych gitar woodstockowych, które podczas licytacji w ramach finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy osiągają zawrotne sumy. Tym razem ostrzeszowianin Szymon Chwalisz pomalował gitarę, którą wczoraj podpisał sam Slash - gitarzysta Guns N'Roses. Wspólny projekt muzyka i artysty w styczniu 2018 roku trafi na aukcję w ramach kolejnego finału WOŚP i pomoże zdobyć pieniądze na godną opiekę dla dzieci oraz seniorów.

Na swoim oficjalnym fanpage’u ostrzeszowski artysta napisał, że razem ze Slash’em połączyli siły.

– Ręcznie malowane wiosło, które zaprojektowaliśmy wspólnie z gitarzystą Guns N’ Roses już w styczniu będzie do wylicytowania na finale WOŚP – czytamy na profilu Nędzny Malarzyna – Art by Szymon Chwalisz.

Wczoraj gitarzysta podpisał gitarę pomalowaną przez ostrzeszowskiego artystę. To nie pierwsza taka współpraca Szymona Chwalisza. Na wielu woodstockowych gitarach pojawiły się znane postaci światowej gitary, które złożyły swój podpis na instrumencie. Wśród nich byli: Zakk Wylde czy John Petrucci. Ostrzeszowianin pomalował już kask kierowcy rajdowego Kajetana Kajetanowicza oraz Macieja Kota, w którym skoczek narciarski zdobył złotym medal drużynowy podczas Mistrzostw Świata 2017.

fot. fanpage Szymona Chwalisza – https://www.facebook.com/chwalisz.szymon/?hc_ref=SEARCH

redaktor wlkp24.info
tomasz.wojciechowski@tvproart.pl
dziennikarz/fotoreporter/montażysta

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick