Ostrzeszów podsumował 27. finał WOŚP. “Byliście rewelacyjni!”

1
Fot. Anna Ławicka
Podziękowania, przemówienia, cukierki i serce. Tak podsumowano w Ostrzeszowie 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

– Byliście rewelacyjni ! To dzięki wam pobiliśmy rekord i to znacznie. W poprzednich latach rekordowym wynikiem były 54 tys. zł, w tym roku uzbieraliśmy ponad 73 tys. zł. Wierzymy, że za rok ten wynik będzie jeszcze lepszy – powiedział do mieszkańców i wolontariuszy burmistrz Ostrzeszowa Patryk Jędrowiak.

W oryginalny sposób ostrzeszowski sztab WOŚP podsumował 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Spotkanie po raz pierwszy zorganizowano na rynku. – Nasz sztab liczył 68 wolontariuszy. Najlepszy wynik osiągnął Marcin Solarek, który uzbierał aż 3 261,25 zł. Jednak to wszystkim należą się słowa podziękowania – zaznaczyła szefowa całego tego zamieszania, Ewa Wieczorek. – Nie byłoby tego wszystkiego gdyby nie wy. Zaczęło się od Szymona Chwalisza, a potem on ściągnął następne osoby – dodała. Oczywiście, na rynku nie mogło zabraknąć Szymona Chwalisza, który w imieniu władz częstował przybyłych cukierkami. Podziękować nie zapomniano również Ewie Wieczorek, która działała na rzecz sztabu, wkładając w to wiele wysiłków. – Ja to robię z czystego serca, Owsiak jest wielki i my też jesteśmy wielcy – powiedziała do zebranych. Na koniec wszyscy stworzyli serce na znak tolerancji i szacunku dla innych.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. 4
    7

    I pomyśleć, że humorzasty Jurek Owsiak chciał osierocić swoich fanów i zrzec się szefowania Wielkiej Orkiestrze Odświętnej Pomocy. Na szczęście Jurek miał wszystko pod kontrolą, bo doskonale wiedział, że odbędzie się jeden wielki rozpaczliwy krzyk na całą Polskę, żeby tego nie robił. W ten sposób udowodnił wszystkim, że jest niezbędny, ma wielkie serce i natychmiast zmienił zdanie dla dobra narodu i Służby Zdrowia w całej Polsce.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick