Ostrowskie podium 68. Łańcucha Herbowego. Zobacz skrót [WIDEO]

7
To było piękne zakończenie trudnego sezonu dla młodzieżowców Arged Malesa TŻ Ostrovia. Sebastian Szostak wygrał 68. Turniej o Łańcuch Herbowy Ostrowa Wielkopolskiego. Drugie miejsce zajął Jakub Krawczyk, który w biegu dodatkowym pokonał Kacpra Grzelaka. To pierwszy taki przypadek, żeby całe podium najstarszego turnieju w Polsce obsadzili zawodnicy reprezentujący ostrowski klub. Szostak został także najmłodszym zwycięzcą imprezy.

Wyniki:

1. Sebastian Szostak (Arged Malesa TŻ Ostrovia) – 14 (3,3,3,3,2)
2. Jakub Krawczyk (Arged Malesa TŻ Ostrovia) – 12+3 (3,2,3,1,3)
3. Kacper Grzelak (Arged Malesa TŻ Ostrovia) – 12+2 (3,2,2,2,3)
4. Fabian Ragus (RM Solar Falubaz Zielona Góra) – 11 (2,2,2,3,2)
5. Kacper Pludra (Fogo Unia Leszno) – 10 (u,1,3,3,3)
6. Jakub Osyczka (RM Solar Falubaz Zielona Góra) – 9 (1,3,2,2,1)
7. Mikołaj Czapla (Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno) – 8 (1,1,2,2,2)
8. Kamil Pytlewski (Moje Bermudy Stal Gorzów) – 8 (2,1,1,2,2)
9. Marcel Krzykowski (OK Bedmet Kolejarz Opole) – 7 (2,0,1,1,3)
10. Nikodem Bartoch (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) – 7 (2,3,1,d,1)
11. Nile Tufft (RM Solar Falubaz Zielona Góra) – 6 (3,3,u/-,-,-)
12. Hubert Ścibak (Fogo Unia Leszno) – 5 (w,2,3,0,0)
13. Jakub Poczta (Arged Malesa TŻ Ostrovia) – 4 (w,0,0,3,1)
14. Kacper M. Grzelak (Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno) – 4 (1,1,0,1,1)
15. Dawid Kołodziej (OK Bedmet Kolejarz Opole) – 2 (1,0,0,1,0)
16. Łukasz Szczęsny (OK Bedmet Kolejarz Opole) – 0 (0,0,w,u,0)