Ostrowski sztab liczył do rana! Wiemy, ile uzbierano dla WOŚP! [AKTUALIZACJE Z REGIONU]

0
Fot. WOŚP Ostrów Wielkopolski
Ostrowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ma powód do radości! Po godzinie 4.00 rano zakończono liczenie pieniędzy i już wiemy, że udało się zebrać ponad 300 tysięcy złotych! Spływają także informacje z pozostałych sztabów miast południowej Wielkopolski.

W niedzielę odbył się 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Ostrowie Wielkopolskim od samego rana na ulice miasta wyruszyło 230 wolontariuszy, którzy zbierali pieniądze do słynnych, kolorowych puszek. W tym roku datki powędrują na kolejny, szczytny cel – diagnostykę oraz leczenie wzroku u dzieci! Mimo bardzo wietrznej i zimnej pogody ostrowianie nie zawiedli i okazali swoją wyjątkową hojność!

ZOBACZ TEŻ: Całodniowa relacja z 30. finału WOŚP w regionie! [AKTUALIZACJE, ZDJĘCIA, WIDEO]

Ostrowski sztab liczył pieniądze do godziny 4.30 i nad ranem podzielili się z nami fantastyczną wiadomością. Deklarowana kwota wyniosła 308 551,45 zł!

PRZEŚLEDŹ CAŁODNIOWĄ RELACJĘ Z 30. FINAŁU WOŚP:

Całodniowa relacja z 30. finału WOŚP w regionie! [AKTUALIZACJE, ZDJĘCIA, WIDEO]

SZTAB WOŚP W PLESZEWIE:

Pleszewskie sztab poinformował, że udało się pobić zeszłoroczny rekord! Deklarowana kwota, którą zebrano wynosi 115 525,96 zł!

SZTAB WOŚP W OSTRZESZOWIE:

Rekord udało się pobić także w tym mieście. Za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowano, że przeliczona zawartość puszek wyniosła 79 620,45 zł!

SZTAB WOŚP W JAROCINIE:

Według informacji, które spłynęły ze sztabu w Jarocinie, szacunkowa kwota zebrana podczas 30. finału wyniosła 45 700 zł!

SZTAB WOŚP W KALISZU:

Liczenie w Kaliszu trwa, ale według najświeższych informacji wiemy, że udało się już zebrać ok. 227 000 zł!

SZTAB WOŚP W KROTOSZYNIE:

Tamtejsi wolontariusze poinformowali, że podczas niedzielnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udało im się zebrać ok. 76 000 zł!

SZTAB WOŚP W KĘPNIE:

Tu pieniądze są jeszcze liczone, ale kwota, którą udało się zebrać do tej pory to ok. 147 000 zł!

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick