„Ostrowski Łańcuch Światła” mówi stanowcze „nie” dla PiS

11
Nie boją się mówić głośno o obecnej sytuacji w Polsce i polityce Prawa i Sprawiedliwości. Chcą bronić wolnych sądów i sprzeciwiać się nowej ordynacji wyborczej. "Ostrowski Łańcuch Świateł" ma w planach cykliczne spotkania, żeby dyskutować i rozmawiać. Do dyskusji włączyli się m.in. poseł na Sejm Jarosław Urbaniak czy radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Rafał Żelanowski.
redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

11 KOMENTARZE

 1. 17
  8

  Właściwy człowiek w tym wspólnym towarzystwie będzie miał kogo leczyć …..z nienawiści i głupoty – wygracie wybory będziecie rządzić.

 2. 9
  12

  Konstytucja czyli Ustawa zasadnicza jest filarem, kregosłupem Panstwa. Można ją zmieniać, ona sama to przewiduje. W tym jednak stanie w jakim w danym momencie się znajduje jest nienaruszalna ! Konstytucja określa trójpodział władzy i porządek prawny. Wszystkie akty niższego rzędu tj. ustawy, rozporządzenia etc.(Kodeks Karny, Kodeks drogowy, Prawo Wyborcze itd) muszą być zgodne z Konstytucją. Kto ten porządek narusza jest przestępcą ! Konstytucja i prawa z nią zgodne chronią każdego obywatela! Nasza Konstytucja demokratycznie zatwierdzona przez społeczenstwo w referendum (53,45 głosów za) obowiązuje, Pis nie ma większości konstytucyjnej!tylko ze PiS tej Konstytucji nie przestrzega Posłowie PiS, Rząd cały, Prezydent RP na nią przysięgali (zaraz po wygranych wyborach i mając już władze) a teraz tą przysiegę łamią ! Reszta działań obecnej totalnejWładzy nie wymaga komentarza, jaka ona jest każdy widzi !

 3. 12
  5

  Nie wiem co ma na celu pokazywanie jakiś przegranych mord.
  Ile tych świadków światła czy jak tam się nazywają jest ?
  20 czy może 50 ?
  Śmiech na sali, żeby pokazywać takie coś co najwyżej może sobie znicze pod ostrowskim sądem zapalić i tylko tyle.

 4. 12
  2

  wszystko w porządku ,ale ci panowie są nie wiarygodni -tolerowali to co działo się przez lata rządów PO-PSL ,wręcz to firmowali .Kiedy ich teraz słucham to mam wrażenie że nie szanują ani siebie ale też mnie

 5. 1
  4

  Czytam te wnikliwie przemyślane, anonimowe komentarze i mam wrażenie, że „anonimy” zapomniały nauki z lekcji fizyki o tym, że wielki pożar często od małej, pojedynczej iskry wybucha. Szczególnie wtedy, gdy zadbać o powstanie odpowiednich warunków.

 6. 1
  2

  Niesamowite, że Panowie mówią o łamaniu praw i zniewoleniu, a przecież chodzą w tych marszach, spotykają się, zapalają znicze, głoszą swoje poglądy i jakoś nikt ich za to nie pałuje 🙂
  To jest właśnie wolność i demokracja!!

  • 2
   1

   Ponad 600 postępowań wobec protestujących w całej Polsce, PiS jeszcze nie zdobył sądów. Ludzie wolą protestować niż czekać na pełne zniewolenie.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick