Szkoły z regionu w konkursie „You Can Dance”! Walczą m.in. o 25 tys. zł. Głosuj!

1
screen z nagrania uczniów Szkoły Podstawowej nr 13 w Ostrowie Wielkopolskim
Szkoły z Ostrowa Wielkopolskiego i sąsiednich powiatów zgłosiły się do udziału w konkursie zorganizowanym przez You Can Dance TVP. Uczniowie nagrali filmiki, w których tańczą i wykonują różne figury akrobatyczne. Dali z siebie wszystko. Teraz pora na Was - trzeba uzbierać jak najwięcej "lajków" pod postami na fanpage'u You Can Dance TVP. Która szkoła będzie miała najwięcej - ta wygra. Szczegóły na wlkp24.info.

Ostrowskie szkoły podstawowe nr 6 i nr 13, a także Szkoła Podstawowa nr 4 w Krotoszynie, Zespół Szkół Zaradni Odważni Oryginalni w Wilkowyi i Zespół Szkół w Rusku to placówki z naszego regionu, które zgłosiły się do udziału w konkursie tanecznym „You can dance” organizowanym przez Telewizję Polską. Jest o co walczyć, bo główna nagroda to m.in. 25 tys. zł. Taką kwotę otrzyma szkoła, która wygra internetowe głosowanie.

Jak sama nazwa wskazuje, motywem przewodnim nadesłanych filmów jest taniec. Uczestnicy mieli za zadanie wyrażenie tego, co im w sercach gra i nagranie materiałów oraz przesłanie ich do TVP. Wszystkie filmiki są sukcesywnie publikowane na stronie You Can Dance TVP, a Internauci mogą zagłosować „lajkiem” na ten film, który najbardziej im się podoba.

Jest o co walczyć, bo nagród jest sporo. Trzy filmy, które zdobędą największą liczbę polubień, otrzymają kolejno 25, 15 i 10 tys. zł z wykorzystaniem na cele związane z działalnością szkolną. Dodatkowo zwycięską placówkę odwiedzi trio w składzie: Ida Nowakowska, Roksana Węgiel i Agustin Egurrola. Zwycięski filmik i relacja z wizyty gości zostaną pokazane w finałowym odcinku programu „You Can Dance – Nowa Generacja”.

Aby zagłosować na wybraną szkołę z naszego regionu, należy kliknąć w jeden z poniższych linków i polubić materiał wideo opublikowany na fanpage’u „You Can Dance TVP”.

Szkoły z regionu, które biorą udział w konkursie

Na fanpage’u programu nadal są publikowane nagrania nadesłane z poszczególnych szkół. Do momentu publikacji tego artykułu, z naszego regionu można było znaleźć powyższe placówki. Jeśli kolejne nagrania uczniów z południowej części Wielkopolski zostaną opublikowane, podlinkujemy je powyżej.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick