Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Ostrowie przejęta przez OSM Koło. Jak te fuzję oceniają działacze PSL-u?

9
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Ostrowie Wielkopolskim została przejęta. Jej nowym właścicielem została spółdzielnia w Kole, która dotychczas korzystała z mleka skupowanego przez tę ostrowską. Próbowaliśmy skontaktować się z przedstawicielami obu firm, ale bezskutecznie. Otrzymaliśmy jedynie pisemną odpowiedź, że nikt z przedstawicieli ostrowskiej mleczarni się nie wypowie przed naszą kamerą, ponieważ firma jest jednostką należącą do OSM Koło. Prezesa ani zarządu OSM Koła też nie udało nam się zastać.

Jak nieoficjalnie się mówi, ostrowska spółdzielnia mleczarska od jakiegoś czasu borykała się z wieloma problemami, podobnie, jak inne przedsiębiorstwa tej wielkości. Ratunkiem ma być właśnie fuzja i przyszłość pod skrzydłami OSM Koło.

Co politycy PSL-u, którzy w czwartek gościli w Ostrowie Wielkopolskim, sądzą o tym przejęciu? Odpowiedź w materiale wideo.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

9 KOMENTARZE

  1. Ostrowianie nie przejmujcie się. Zamknięto mleczarnie a otwarto biuro poselskie Pietrka Walkowskiego. Jest remis 1:1.

    • Trafny komentarz. Ten poseł dba tylko o własne dobro. Na pewno nie regionu, który reprezentuje.

  2. Wystarczy tylko rozliczyć rade i prezesa dlaczego tak się stało z mleczarnią konflikt trwał tam kilka lat może by popytać rolników zwłaszcza tych co byli na wymówieniach jak byli karani

  3. Był browar, zntk, zap, a nawet pałac w Antoninie. Dzisiaj katastrofa, wszystko przejęte lub zlikwidowane. Miasto upada, został żużel i kosz. Władze miasta to takie paprotki na oknie. Szkoda.

  4. Ostrówek upada bo zjadła Was chciwość i pazerność. Totalna wioska i masa staruchów. Młodzież opuszcza to sztuczne i nijakie miasto. Nie dziwię się. Co tu robić. Same nudy.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick