Ostrowska grupa GARASH z nowym krążkiem

0

Ostrowska grupa GARASH z drugą płytą. Krążek „Bo tak się mówi” to dziewięć utworów, które grupa grała live podczas rocznego koncertowania w całej Polsce. Oprócz folk-rockowych brzmień, charakterystycznych dla pierwszej płyty „Po co się dusisz jak nie musisz” wydanej w 2015 roku, na tym krążku usłyszeć można nieco popu.

Muzycy grupy GARASH z Ostrowa Wielkopolskiego materiał nagrywali w StudioPlay w Ostrzeszowie, gdzie powstało dokładnie 9 utworów i 3 bonus tracki. Autorem muzyki do wszystkich pozycji na płycie jest Sławomir Binaś, towarzyszyli mu w tym także Mateusz Zapart i Dariusz Skibiński.

Grupa GARASH jest bardzo młoda, powstała w 2014 roku. Pomysłodawcą i liderem zespołu jest Dariusz Skibiński, zarazem wokalista. Głównym nurtem, który realizują muzycy jest folk-rock. Pierwsze dźwięki komponowali i grali oczywiście w… garażu. Na głębokie wody wypłynęli po udziale w talent show „Must Be The Music”. Przez ostatnie rok intensywnie koncertowali w całej Polsce, m.in. podczas 25. finału WOŚP w Warszawie na scenie pod Pałacem Kultury i Nauki wśród najpopularniejszych zespołów rockowych w kraju.

Nowy krążek „Bo tak się mówi” promuje singiel o tym samym tytule. Posłuchać utworu można TUTAJ. Płytę nabyć można na platformie Allegro.

Foto: FB zespół Garash

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick