Szczypiorniści zmierzą się z MKS-em Kalisz! Zdobądź bilety na mecz [KONKURS]

0
Już 12 lutego w Arenie Ostrów drużyna ARGED KPR Ostrovia zmierzy się ze szczypiornistami Energa MKS Kalisz. To kolejny mecz PGNiG Super Ligi, a redakcja wlkp24.info ma dla Was sześć podwójnych biletów na to spotkanie. Zapoznaj się z zasadami oraz regulaminem konkursu i powalcz o możliwość obejrzenia meczu na żywo.

Jeśli chcesz zobaczyć ten mecz z trybun Areny Ostrów, daj szansę szczęściu i powalcz o jeden z sześciu podwójnych wejściówek na to spotkanie.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wykonanie zadania konkursowego: Prześlij nam swoje zdjęcie z jednego z meczów ARGED KPR Ostrovia i napisz nam: Który z meczów pierwszej rundy PGNiG Superligi w wykonaniu ostrowskiej drużyny był najlepszy i dlaczego?

Odpowiedź na pytanie wraz ze zdjęciem należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info. W tytule należy wpisać: „KPR Ostrovia”, a w treści maila, oprócz odpowiedzi, podać także swoje imię i nazwisko, miejsce zamieszkania (miejscowość) oraz numer telefonu, abyśmy mogli skontaktować się ze zwycięzcami.

Odpowiedzi bez załączonego zdjęcia nie będą brane pod uwagę przy wyborze zwycięzców.

Na odpowiedzi czekamy do niedzieli, 29 stycznia 2023 roku, do godz. 23.59.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN KONKURSU

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick