Ostrów Wlkp. Zatrzymani z narkotykami

0
Ostrowscy policjanci w ciągu ostatnich dni zatrzymali pięciu mężczyzn, którzy mieli przy sobie narkotyki. Funkcjonariusze łącznie zabezpieczyli substancje, które policyjny tester zidentyfikował, jako marihuanę, amfetaminę i tabletki ekstazy. Za popełnione przestępstwa zatrzymanym mężczyźni odpowiedzą przed sądem.

Ostrowscy policjanci w okresie ostatnich dwóch dni zatrzymali na terenie powiatu ostrowskiego łącznie pięć osób, które posiadały przy sobie substancje narkotyczne. Podczas wykonywanych czynności legitymowań oraz kontroli drogowych w stosunku do tych osób, policjanci ujawnili narkotyki w postaci marihuany, amfetaminy i tabletek ekstazy.

W sobotę wieczorem, podczas kontroli stojącego na parkingu samochodu, policjanci z Komisariatu Policji w Raszkowie, przy siedzącym w środku pojazdu mężczyźnie ujawnili woreczek z zielonym suszem. Policyjny tester wskazał, że substancja jest marihuana –  st. sierż. Małgorzata Łusiak.

Kolejnego mężczyznę tego wieczoru, na terenie centrum miasta wylegitymowali policjanci Wydziału Prewencji. Przy mężczyźnie ujawniono buteleczkę z zawartością białego proszku, który po zbadaniu testerem okazał się amfetaminą. Tej samej nocy, nad ranem, policjanci przy kolejnym legitymowanym mężczyźnie ujawnili woreczek z zielonym suszem, który po zbadaniu testerem okazał się marihuaną.

O północy funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego w miejscowości Wtórek wylegitymowali dwóch mężczyzn. Przy jednym z nich ujawniono susz roślinny, zidentyfikowany, jako marihuana, przy drugim biały proszek i tabletki. Policjanci zidentyfikowali zabezpieczone środki, jako amfetaminę i ekstazy – dodaje.

Wszyscy zatrzymani trafili do policyjnego aresztu, i usłyszeli zarzuty popełnienia przestępstwa posiadania narkotyków. Za popełnione czyny zatrzymanym mężczyznom grozi kara więzienia do 3 lat.

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick